چند نکته درباره انتخاب لباس عروس

 انتخاب لباس عروس یکی از مهمترین انتخاب هایی است که هر دختر خانمی در زندگی اش انجام می دهد. این لباس عروس است که قرار است با آن وقاری از خودش در تشریفات عروسی به نمایش بگذارد. اگر شما برای لباس عروسی تان انتخاب مناسبی نداشته باشید ممکن است تمام زحماتی که برای مراسم کشیده اید و هزینه هایی که متقبل شده اید در نگاه میهمانان از بین برود. اگر دوست دارید با هم ویژگی های بارز لباس های عروس را مرور کنیم اولین نکته ای که باید به آن اشاره کنیم بحث پوشیده بودن لباس است ، منظورمان از پوشیده بودن این نیست که لباس عروس حتماً آستین دار باشد ، اما با توجه به مدهای عجیب و غریبی که به تازگی برای لباس عروس به بازار آمده ، لازم است که روی اصل پوشیدگی حسابی تاکید کنیم. لازم نیست برای اینکه عروس زیبایی به نظر برسید یقه هفت جلوی لباستان را تا بالای ناف بیاورید یا از تور بدن نما استفاده کنید برعکس ، اگر دنبال جذابیت هستید کافیست لباسی که به تن شما بیاید و ویژگی های عجیب و غریب خاصی هم نداشته باشد را انتخاب کنید و با خیال راحت از هر قضاوتی وارد مراسم عروسی تان شوید. البته برخی ار شرکت های ارائه دهنده خدمات مجالس عروسی این کار را برای شما آسان کرده‌اند و با ارائه مدل‌هایی متنوع از لباس عروسی شما را در انتخاب یک لباس عروس زیبا و شکیل راهنمایی خواهند کرد.

انواع دکلته

اکثر عروس خانم ها برای لباس عروس به مدل های دکلته ساده یا دکلته با آستین های افتاده علاقه دارند به همین دلیل است که شما هم باید در انتخاب لباس عروس تان آن را لحاظ کنید و به دنبال لباسی نباشید که شما را از دیگر عروس ها متمایز کند و بهتر است سر این کار ریسک نکنید. البته اگر به هر دلیلی با پوشیدن لباس دکلته مشکل دارید می توانید از خیاط تان بخواهید که بالای لباس و آستین تان را تا هر جا که دوست دارید با دانتل برای تان بپوشاند.

لباس عروس فنر کشی شده

ترکه ای بودن و لاغر به نظر رسیدن آرزوی هر عروس است، همه دوست دارند در شب عروسی شان پرفکت و بی نقص به نظر برسند و اضافه وزن داشتن یکی از مسائلی است که ممکن است بی نقص بودن شما را زیر سوال ببرد، برای اینکه در این راه موفق باشید باید بدنبال لباسی باشید که پف زیادی ندارد و پرچین نیست، علاوه بر آن به فنرکشی لباس هم دقت کنید. لباس هایی که به شکل حرفه ای فنرکشی می شوند این امکان را به شما می دهند که در شب عروسی تان حداقل چند سایز کوچکتر به نظر برسید. برای اینکه در خرید یا دوخت لباس عروس بهترین انتخاب را داشته باشید با توجه به نوع اندامتان لباسی را بخرید که شما را بلند قدتر و لاغرترنشان بدهد، لباس های ماهی، نیلوفری، فون و آنهایی که از خط شکست کمر یک چین ملایم می‌خورند جزو پرطرفدارترین لباس عروس‌هایی هستند که عروس‌های خوش سلیقه از آن استفاده می کنند.

لباس عروس بدون دنباله

آرزوی اغلب عروس خانم ها استفاده از لباسی است که چند متر دنباله دارد و با سنگ های قیمتی تزئین شده است اما واقعیت اینکه خیلی از این مدل لباس استقبال نمی شود، منهای هزینه ی بالایی که دارد می توان از دست و پا گیر بودن آن نیز نام برد. لباس های دنباله دار موقع رقصیدن حسابی شما را اذیت می کند و ممکن است هر بار زیر پای کسی گیر کند، مشکلات به همین جا ختم نمی‌شوند، این لباس ها به علت زیر دست و پا ماندن حسابی کثیف می‌شوند و سنگینی که دارد باعث می‌شود شما سریع خسته شوید و نتوانید سنگینی آن را تحمل کنید. برای همین اگر واقعاً دنباله دار بودن جزو اولویت‌های شما نیست از آن خودداری نمایید. اما اگر روی این مسئله اصرار دارید، می توانید از دنباله های قابل جداشدن از لباس استفاده کنید. دنباله هایی که این امکان را به شما می دهند تا هر موقع خواستید به لباس تان وصل کنید و هر زمان که دوست داشتید آن را از لباس تان جدا کنید. در پایان می‌توان گفت اگر مجالس عروسی خود را به شرکت های ارائه دهنده خدمات مجالس عروسی سپرده‌اید، آن‌ها با ارائه انواع مدل‌ها و لباس عروس‌های زیبا دغدغه انتخاب لباس عروس را برایتان از بین می‌برند و شما می‌توانید به دیگر کارهای مراسم عروسی تان بپردازید.